ČeštinaEnglishsobota 22.07.2017

Otevírací doba:
Pozavřeno
Út - Ne10:00 - 18:00

Doprovodné aktivity

Komentované prohlídky

Vážení návštěvníci, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně si Vás dovoluje pozvat na výstavy a jejich komentované prohlídky aktuálních výstav, probíhajících v následujících měsících - přesné termíny najdete v aktuálitách.

Součástí nabídky pro veřejnost jsou komentované prohlídky ke stálé expozici, k aktuálně běžícím výstavám, ale také prohlídky architektonicky významných staveb městem Zlínem. Na prohlídku s výkladem se můžete objednat na emailu info@galeriezlin.cz.

Poznejte baťovskou architekturu

Nechte se navigovat, udělejte si výlet za funkcionalistickou architekturou do Zlína nebo Žiliny. Chtěli bychom vám představit dvě mapy moderní architektury Zlína a Žiliny, které jsme připravovali v průběhu roku 2014. Byly vydány díky spolupráci mezinárodního česko-slovenského týmu ze Zlína a Žiliny. Mapy ke stažení a více informací k projektu se dozvíte s sekci aktuaility ZDE.

Galeřiště

Galeřiště je výtvarné hřiště pro děti (2 – 5 let) v doprovodu rodičů. Prostor stvořený ke hraní, tvoření a zážitky mezi uměleckými díly. Každou středu od 10:00 – 11:00 je pod vedením lektora připraven pro děti program přímo v prostorách galerie.
NUTNOST rezervace do úterý 15.00 hodin na: klara.kollarova@galeriezlin.cz, tel: 774 918 981
Vstupné 59 Kč za jedno dítě (jeden rodič, jako doprovod), každé další dítě 39 Kč.

Sobotní výtvarná dílna v galerii

Pravidelně dvě soboty v měsíci je dětem ve věku 5 - 15 let otevřen výtvarný ateliér inspirovaný díly z našich expozic. Děti se pomocí techniky kresby, malby, grafiky, sochařství, ale i jejich různých kombinací a experimentů seznamují jak s výtvarnými postupy, tak i blíže poznávají originály uměleckých děl.
Obvykle první a třetí sobotu v měsíci od 14 do 15.30 hodin. / 4.2., 18.2. / Vstupné jako do expozice.
Více info: tereza.celustkova@galeriezlin.cz / tel.:573032224

Zážitkové programy pro děti

Chcete podniknout dobrodružnou výpravu do nitra umění? Pro rodiče s dětmi nabízíme možnost objednání zážitkového programu k aktuální výstavě. Děti budou hrát různé hry, plnit úkoly, zkoušet si výtvarné techniky, zábavnou formou objevovat radost z tvoření. Minimální počet osob ve skupině: 8 návštěvníků (včetně dospělých). Program je v ceně běžného vstupného a lze jej rezervovat na: martin.cada @galeriezlin.cz, tel: 775 665 247.

ÚvodDoprovodný programCeloroční aktivity